Na dachu Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego powstaje miejska pasieka

7 sierpnia 2017, 15:00

Na dachu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach powstaje miejska pasieka. Zamontowano tam już sześć uli, które za kilka dni zostaną zasiedlone pszczołami. Pierwszego miodu można się spodziewać za rok.



Jubileusz 75-lecia Polskiej Akademii Nauk